ספה פינתית דגם Alba – להתרווח בכיף

בסוף של יום עבודה אתם רק רוצים להיכנס בדלת הבית, לתת חיבוק גדול למי שכבר חזר הביתה ולהתרווח על הספה עם כוס קפה. כדי שהחלום הזה יתגשם במלוא הדרו אתם זקוקים לספה איכותית ונוחה. סקרנו עבורכם ספה פינתית מדגם אלבה שנמכרת בחברת סולטן רהיטים ועשויה להתאים בדיוק לכם.

ספה יעילה ויפה

אם על הנייר הסלון שלכם איננו קטן, ובכל זאת אתם מרגישים צפיפות רבה, כנראה שאתם לא מנצלים אותו בצורה טובה מספיק. חשוב להבין שספות בתצורה של 2+3 לא עושות את העבודה ומבזבזות שטח ישיבה יקר, כאשר בין שתי הספות נוצרת פינה אותה אי אפשר לנצל. בעזרת ספה פינתית תוכלו לעצב את הסלון בצורה יעילה ויפה יותר ולהיות מסוגלים להתרווח בנוחות.

ספה פינתית היא ספה בצורת האותיות ר’, ו’, ח’ ואפילו נ’. ספות בתצורה הזו מותאמות במיוחד כדי לנצל פינות בסלון ולייצר מקומות ישיבה נוספים בלי לגרוע מהחלל. ספה מדגם אלבה היא דוגמה מצוינת לספה פינתית המשלבת עיצוב נקי ומתקדם יחד עם תצורה יעילה ומיוחדת.

כתבה מומלצת:

סקירה כללית

מדובר בספה פינתית בעלת עיצוב נקי בקו ישר מודרני. העיצוב הנקי מאפשר לספה להתמקם במרחב ולהשתלב בכל סגנון עיצובי. צורת הספה היא כשל האות נ’ ומשלבת שתי צלעות עם משענת ושזלונג בצלע השלישית.

מידות

מדובר בספה גדולה יחסית שלא תתאים לכל סלון, אבל אם הסלון שלכם גדול ואתם רוצים להכניס אליו ספה כיחידה אחת היא עשויה להיות בדיוק בשבילכם. מדובר בשתי יחידות המתחברות יחד- ספת שלושה מושבים ברוחב 205 ס”מ וספת שני מושבים ברוחב 165 ס”מ.

בנוסף כוללת הספה גם שזלונג אותו תוכלו לבחור. שתי המידות בהן מגיע השזלונג הן 115 ס”מ או 95 ס”מ. כל המידות שמנינו כוללות גם משענת יד, וניתן לבחור האם להוסיף משענות יד או להחסיר אותן בהתאם להעדפה האישית שלכם.

בדים, עורות וצבעים

סולטן רהיטים יספקו לכם את הסגם הנ”ל בשלל בדים ועורות בהתאם לבחירה שלכם. תוכלו לבחור בספת עור חומה שתשתלב נהדר בסלון בעל צבעים כהים להשגת סלון חמים ונעים, או בספת בד אדומה למראה עליז וחי.

הבחירה בין בד לעור לא מסתכמת רק בנראות וכוללת גם הבדלים נוספים. ספת עור נחשבת ספה יקרה יותר, ונשמרת בצורה טובה יותר. ספת עור תתנקה יחסית בקלות, אך יהיה צורך לתחזק אותה כדי שלא תקרע או תסדק. ספת בד לעומת זאת תהיה מעט זולה יותר ויהיה מורכב יותר לשמור עליה נקייה לאורך זמן.

גם פינתי וגם שזלונג

ספה פינתית כוללת בדרך כלל שתי צלעות ומשענת גב, או פינה עם שזלונג, אבל הספה שנסקרת כאן כוללת את שניהם. בצורה הזו זוכים לספה פינתית עם אפשרות לשבת על הפינה ושזלונג בצד השני שמאפשר להניח רגליים ואף לשבת כאשר מגיעים אורחים רבים.

היתרון הגדול בשילוב בין שזלונג לספה פינתית הוא בכך שהשזלנוג פותח את המרחב. ספה הסגורה מכל צדדיה עם משענות יוצרת מראה סגור ולא מזמין. שילוב השזלונג בספה מאפשר יצירת מקומות ישיבה רבים יחד עם מראה פתוח ומפתה.

יתרון נוסף בשזלונג היא האפשרות להזיז אותו בהתאם לצורך. השזלונג יכול להמשיך את הספה לאחד הכיוונים, או לעמוד מולה ולהיות מעין הדום לרגליים. כך למעשה, ספה פינתית בעלת שזלונג יוצרת ספה מודולרית שמתאימה עצמה לחלל הבית באופן מושלם.

ליעוץ מקצועי ותיאום פגישה בחנות הרהיטים שלנו, צרו קשר בטופס או בטלפון: 03-5606482

5/5 - (1 vote)